GS Condro diamant – recenzie a najlepšia cena

gs condro diamant

Hľadáte prípravok, ktorý je overený a stále rovnaká prítomnosť účinných látok garantovaná menom úspešnej farmaceutickej spoločnosti, ešte k tomu hneď u našich susedov, Čechov? Dobrá správa je, že ste ho práve objavili a možno je práve on ten ideálny doplnok vašej zdravotnej starostlivosti. GS Condro DIAMANT je skutočný DIAMANT medzi výživovými doplnkami. Prečo ho teda neskúsiť?

Charakteristika produktu GS Condro DIAMANT

Kĺbový produkt v tabletkovej forme, ktorý je zároveň aj prelomovou novinkou na trhu z osvedčeného radu prípravkov GS Condro, predstavuje komplexný balíček starostlivosti o kĺbový a spojivový aparát. Tentokrát je naviac obohatený o revolučný a prémiový komplex DIAMANT FORTESCIN, ktorý nie je úplne bežne dostupná vec. Tento komplex sa konkrétnejšie zameriava a účinkuje na oblasť kĺbových puzdier, väzov a šliach. V tom spočíva výnimočnosť tohto produktu.

Základným prvkom celého radu prípravkov je pre telo významná a dôležitá látka – glukozamín sulfát. Tento konkrétny produkt ho obsahuje v dávke 1061,3 mg v garantovanej kvalite Clini-Q®. V preklade do ľudskej reči to znamená, že výrobca Green-Swan garantuje vždy rovnaký obsah čistého glukozamínu sulfátu v dennej dávke tohto produktu, a to po celú dobu svojej činnosti vo výrobe a distribúcií.

GS Condro diamant

 

gs condro diamant

 • Cena: 21,10€
 • Doprava: 1,90€
 • Eshop: prezdravie.sk
 • Výdrž 1 balenia: 60 dní
 • Bez laktózy
 • Bez lepku

Kto GS Condro DIAMANT vyrába?

Spoločnosť Green Swan Pharmaceuticals CR, a. s., funguje na trhu už od roku 1998 a za tento dlhý čas si vybudovala skvelú povesť, a tým si zabezpečila svoje miesto medzi najväčšími spoločnosťami zaoberajúcimi sa ako výrobou, tak aj distribúciou voľne predajných výživových produktov. Motto spoločnosti znie: Vážime si všetkých, ktorí si vážia zdravie. Ich poslanie je teda jasné – mladí lekári a farmaceuti pod vedením slovenských manažérov chcú predovšetkým prinášať nové, kvalitné produkty každému, kto má o nich záujem a chce sa o svoje zdravie aktívne starať.

Pre koho je produkt vhodný?

Odpoveď je v tomto prípade vcelku jednoduchá. Tento prípravok na kĺby je vhodný pre všetkých, ktorí chcú vynaložiť istú starostlivosť o svoje kĺby, väzy, šľachy, meniskymedzistavcové platničky, a tak možno v budúcnosti predísť rôznym zdravotným ťažkostiam alebo zmierniť už pretrvávajúce problémy. Produkt je ideálny ako pre starších ľudí, tak aj pre ľudí pracujúcich v záťažovom prostredí, či práve športovcov. Nie je však odporúčané užívať ho v tehotenstve alebo pri dojčení.

Tip: Viac recenzii na rôzne kĺbové výživy nájdete tu.

Zloženie produktu GS Condro DIAMANT

Produkt sa skladá z týchto účinných látok:

Kryštalický glukozamín sulfát 2KCl Clini-Q® (1061,3 mg v 1 tablete) = Účinný prvok v liečbe osteoartritídy. Vyznačuje sa účinkami ako je hlavne úľava od bolesti, predovšetkým v oblasti kolenných kĺbov. Zaisťuje pružnosť a zároveň aj potrebnú výživu kĺbovej chrupavky.

Aescin (20 mg v 1 tablete) = Je to špeciálny extrakt z plodu Aesculus hippocastanum, ktorý v tele zabezpečuje správne zásobenie kĺbových puzdier, väzov a šliach krvou. Podporuje taktiež obeh telesných tekutín.

Vitamín C (12 mg v 1 tablete) = Je mimoriadne dôležitý pre tvorbu pevnej kolagénovej siete. Prispieva tak k tomu, aby boli kĺbové chrupavky plne funkčné. Okrem toho aktívne bojuje s únavou a vyčerpanosťou. Podporuje tiež rýchle a bezproblémové hojenie rán a posilňuje našu imunitu.

Výrobok neobsahuje cukor, laktózu ani lepok.

Účinky GS Condro DIAMANTU

Tento prípravok má na naše zdravie nasledujúce pozitívne účinky:

 • Komplexná starostlivosť o kĺbové chrupavky
 • Výživa pre všetky typy kĺbov
 • Starostlivosť o spojivový aparát – šľachy a väzy
 • Zabezpečenie pružnosti a pevnosti kĺbového aparátu
 • Podpora ohybnosti kĺbov
 • Zlepšenie fyzickej kondície
 • Boj proti únave, vyčerpanosti a preťaženiu

GS Condro DIAMANT – recenzie

Tento produkt má vynikajúci ohlas nielen u ľudí, ktorých trápia nediagnostikované bolesti kĺbov, ale aj u pacientov trpiacich artrózou kolenných kĺbov. Títo tvrdia, že pri pravidelnom užívaní pociťujú úľavu pri chôdzi.

Viacerí užívatelia sa taktiež zhodujú, že pozitívne účinky nastupujú už oveľa skôr než výrobca uvádza. Podľa neho, aby produkt plne ukázal svoju silu, mal by sa užívať minimálne 2 mesiace. Spokojní kupujúci uvádzajú, že stačí aj polovica tohto času.

S istým druhom sťažnosti sa možno stretnúť pri upozornení, že tablety sú nepríjemne veľké, no na druhej strane vystupuje tvrdenie, že napriek tejto skutočnosti, sa veľmi dobre prehĺtajú.

Hodnotenie užívateľov na portáli heureka.sk:

gs condro diamant recenzie

GS Condro diamant cena

Cena produktu sa pohybuje od 20-27€ za 120 tabletové balenie. V eshope prezdravie.sk je jeho cena 21,10€ + doprava za 1,90€.

GS Condro diamant

gs condro diamant

 • Cena: 21,10€
 • Doprava: 1,90€
 • Eshop: prezdravie.sk
 • Výdrž 1 balenia: 60 dní
 • Bez laktózy
 • Bez lepku

Zdroje

http://www.condro.sk/najcastejsie-otazky/gs-condro-diamant-2

GS Condro® Diamant, 120 tabliet

https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/gs-condro-diamant-511455.html

GS Condro® DIAMANT

GS Condro® Diamant, 120 tabliet

https://www.mojalekaren.sk/gs-condro-diamant-120-tabliet/#recenzie

https://www.prezdravie.sk/recenzie/gs-condro-diamant-120-tbl.html

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *