Colafit 120 – čistý kolagén(recenzia + najlepšia cena)

colafit 120

Čo je Colafit 120?

Colafit 120 je veľmi obľúbený lyofilizovaný kolagén výrobou nadobúdajúci unikátnu a nevšednú formu malých, bielych a mäkkých kociek. Tento podivuhodný tvar je dosiahnutý procesom, počas ktorého sa z kolagénu šetrne odstraňuje voda. Samotný kolagén tým vôbec neutrpí, no Colafit 120 tým naopak veľa získa. Produkt obsahuje iba čistý kolagén, takže v ňom nenájdete žiadne farbivá ani pomocné látky. Colafit 120 ich jednoducho vôbec nepotrebuje.

Preverený množstvom zákazníkov s tradíciou výroby už od roku 1992 a pýšiaci sa českou prvotriednou kvalitou, je Colafit 120 možno práve ten pravý výživový doplnok aj pre vás a vašich blízkych. Užívať sa môže aj trvalo a stačí už aj jedna kocka denne na to, aby ste pocítili jeho skvelé účinky na vlastnej koži. A to doslovne! V balení sa nachádza 120 kociek, ktoré vydržia až 4 mesiace.

V rýchlosti niečo málo o kolagéne

Kolagén je vo vode nerozpustná bielkovina, ktorá tvorí zásadné percento bielkovín v našom tele. Náš organizmus kolagén do určitého veku aj sám tvorí, no nie vždy v takom množstve a tak rýchlo ako to potrebujeme. Neskôr jeho tvorba dokonca takmer úplne zaniká. Súčasná biochémia nám ponúka viac ako 27 rôznych typov kolagénov, z čoho najdôležitejší je práve kolagén typu I, ktorý sa ako hlavná a jediná účinná látka nachádza aj v Colafit 120.

V našom tele sa v prirodzenej forme vyskytuje najmä v kostiach, v šľacháchväzivách.

Kto stojí za výrobou Colafitu 120

Spoločnosť APOTEX SR uzrela svetlo sveta v roku 1992, a od vtedy sa stala známou a úspešnou európskou pobočkou kanadskej farmaceutickej spoločnosti. Jej sortiment je zameraný predovšetkým na oblasť reumatológie, kardiológie, psychiatrie, neurológie či onkológie. Rok 2018 sa stáva pre túto spoločnosť prelomovým a začína pracovať taktiež na rade prémiových výživových doplnkov.

Colafit 120
colafit 120

 

 • Cena: 20,99€
 • Zloženie: čistý kolagén typ I v 1 kocke 8 mg
 • Obsah balenia: 120 kociek
 • Výdrž balenia: 4 mesiace
 • Eshop: drmax.sk
 • Doprava: zdarma

Zloženie produktu Colafit 120

Produkt obsahuje len čistý lyofilizovaný kolagén typu I – v jednej kocke o rozmeroch 9 x 9 x 6 mm sa nachádza až 8 mg tejto účinnej látky. Výrobca, firma APOTEX, garantuje 99,9 % percentnú čistotu produktu. Prítomnosť iných doplňujúcich látok je v tomto prípade zbytočná práve vďaka výnimočnej úprave tohto produktu. Po špeciálnom sušení a odstránení vody kolagén nadobudne hubovitú konzistenciu.

Táto konzistencia produktu dodá nielen nízku váhu, ľahké a bezproblémové užívanie či stráviteľnosť, ale aj absenciu akýchkoľvek pachutí, ktoré sa tak často objavujú práve pri užívaní výživových doplnkoch.

Prečo užívať práve Colafit 120?

Tento výživový doplnok na kĺby má nasledujúce pozitívne účinky na náš organizmus:

 • Zlepšuje pohyblivosť a bojuje proti stuhnutosti
 • Tlmí bolesť kĺbového aparátu
 • Ochraňuje a posilňuje kĺby
 • Pôsobí protizápalovo v postihnutých oblastiach
 • Podporuje výživu a regeneráciu chrupaviek
 • Pomoc pri pooperačných a poúrazových stavoch
 • Zlepšuje stav vlasov, nechtov a pokožky
 • Napomáha udržaniu mladistvého vzhľadu

Recenzie užívateľov na produkt Colafit 120

Užívatelia súhlasne vyzdvihujú skvelú kvalitu výrobku, ktorý nezaťažuje žalúdok a funguje u každej vekovej kategórie. Pozitívne účinky sú najčastejšie odpozorované v rýchlom útlme bolestivosti kolien, bedier či chrbtice. Produkt si chvália aj športovci a spokojní rodičia, ktorí siahnu po Colafite 120 pre svoje deti ako účinný prostriedok na zmiernenie bolesti pri raste. Výhodou je užívanie aj počas tehotenstvadojčenia. Užívať sa dá veľmi jednoducho a pohodlne aj bez zapíjania tekutinou.

Takisto väčšina užívateľov sa zhoduje v tom, že želané efekty nastupujú už veľmi rýchlo od začiatku užívania, u mnohých do 2-3 týždňov. Produkt úspešne bojuje aj s bolesťami po operáciách a úrazoch. Človeka vie rýchlo postaviť späť na nohy, avšak podľa užívateľov netlmí bolesť spôsobenú zmenami počasia. Pri dlhodobom užívaní na sebe ďalej užívatelia badajú výrazné zlepšenie kvality vlasov, nechtovpokožky.

Skúsenosti užívateľov na portáli heureka.sk:

colafit 120 recenzie

Colafit 120 – najlepšia cena

Veľkou výhodou je aj extrémne nízka cena pohybujúca sa len okolo 20 €, pričom balenie obsahuje kocky až na 4 mesiace užívania! Najvýhodnejšia kúpa je v eshope drmax.sk. Cena(20,99€) je o trochu vyššia ako v iných eshopoch ale doprava je zdarma.

Zdroje

https://www.prezdravie.sk/colafit-cisty-kolagen-120-kociek.html

https://www.docsimon.sk/tovar/colafit-120-kociek

https://www.pilulka24.sk/colafit-kocky-120ks

https://www.mall.sk/klby/apotex-colafit-ist-kolagn-120-kociek-100002537439?tab=parameters https://bioporadce.cz/colafit/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *